Mama Anka zadovoljna je vlasnica našeg jastuka koji se pokazao kao odličan partner ne samo u dojenju, već i spavanju pa smo ju upitali za iskustvo u svezi ovog proizvoda, a što nam je još otkrila saznajte u ovom #mom intervjuu.
Može prvo par riječi o sebi?
Zovem se Anka, 29 godina, prva trudnoća.
Bavim se MLM marketingom, a uz to imam svoj mali ŠminkeRaj. Oboožavam svoje poslove.
U slobodno vrijeme volim mikrofon, publiku i kameru, stoga se bavim i projektima koji se vežu za ovo 🙂

Nedavno ste kupili naš jastuk. Kako to da ste se odlučili baš na ovaj proizvod i koliko vam je isti pomogao?
Jastuk mi je na spisku proizvoda koji sam radila po preporukama drugih mama.
Spisak sam slagala prioritetno, od must have do ako-ako.
Jastuk je bio pri vrhu, kako bi ga maximalno iskoristila već u trudnoći, a baš njega – jer će mi biti od pomoći pri dojenju. Volim multipraktik proizvode 🙂
Zadovoljna sam proizvodom, naviknula sam spavati s njim i nadam se da ćemo se družiti dugo još. Sve preporuke za isti.

Što je najljepša, a što najteža stvar kod majčinstva?
Mislim da i najljepša i najteža stvar kod majčinstva je odgovornost.
Uistinu, uloga roditelja je najbitnija u izgradnji osobe. A to je i lijepo i teško.
Je li Instagram od velike pomoći u majčinstvu?
Od pomoći sigurno može biti, u kojoj mjeri još govoriti ne mogu. Ali zaista ima adresa na kojima se mogu potražiti iskustva, savjeti i preporuke na temu odgoja.
Mada, vlastito iskustvo i majčinski instinkt na prvom mjestu, uvijek.

Savjet svim mamama za kraj?
Dijete je dobro kada je mama dobro. Stoga, budite mi dobro! 🙂